Home Aktuálně Aktuálně RAXy na Miss
RAXy na Miss
Aktuálně

 

Prestižní soutěž krásy Miss Princess of the World zahájila nový ročník

V sobotu 5. února 2011 se v lyžařském areálu SKI RELAX MONÍNEC u Prahy konala sportovně – zábavní akce Miss na sněhu neboli první oficiální akce nového ročníku prestižní světové soutěže krásy Miss Princess of the World®.

 

Miss na sněhu je každoročně zahajovací akcí nového ročníku soutěže Miss Princess of the World® a oficiálnímu zahájení obvykle předchází sportovní dopoledne plné soutěží a her. Organizátoři letos navíc zavedli atraktivní novinku, kdy se denního soutěžního programu mohly zúčastnit přihlášené dívky a dámy od 15 do „neurčitých “ let věku. Na svahu se tak setkaly všechny věkové kategorie „miss“, tedy všechny dívky či dámy, které měly chuť strávit víkendový den sportem a zábavou. A také si to náležitě užily.

 

Kromě závodu „jízdy ze svahu na čemkoli“ na ně čekala také řada sportovních atrakcí – mohly si tak vyzkoušet běh na sněžnicích, jízdu na čtyřkolkách či elektrickém býku, lukostřelbu a další. Ty nejlepší sportovkyně pak byly odměněny hodnotnými cenami od sponzorů.

 

Celou akci zahájil prezident soutěže pan ing. Viktor Krča společně se známým hudebníkem Felixem Slováčkem a moderátorem Vilémem Čokem, který celou akci komentoval svými vtipnými postřehy a jako první zahájil závod sjezdem na aktuální lyžařské novince na našem trhu - krátkých lyžích RAX.

 

Vilda Čok se pak ujal také moderování oficiálního večerního programu. V průběhu večera měli návštěvníci možnost shlédnout módní přehlídku sportovního oblečení Nikita a módní přehlídku společenského oblečení, úchvatnou barmanskou show nebo pěvecké vystoupení mladé zpěvačky Sandry Rosové.

 

V závěru večera pan ing. Krča mimo zástupců partnerů a účastnic soutěží krásy, přivítal také významné zahraniční hosty, mj. např. národního organizátora Miss Princess of the World® pro Anglii a Guyanu Kena Chunga, konzula Dominikánské republiky Ramona Careňa nebo Miss Vietnam ČR 2011 Vu Thi Thuy Duong

a v neposlední řadě vítězka Miss Princess of the World Czech Republic 2010 Alice Kocáková v jejich přítomnosti oficiálně zahájil nový ročník soutěže. Zahájení se rovněž zúčastnily další titulované dívky Miss Princess of the World® Czech Republic 2010 (Lenka Hovorková, Eliška Baťová, Gabriela Bendová, Tereza Jinochová).

 

Od dnešního dne mají dívky možnost se přihlásit prostřednictvím oficiálních stránek www.princeznysveta.cz

na některý z castingů Národního výběru Miss Princess of the World® Czech Republic 2011, jehož vítězka bude reprezentovat Českou republiku na světovém finále. 

 

O Miss Princess of the World®

MISS PRINCESS OF THE WORLD® je oficiální název mezinárodní soutěže v dívčí kráse a komunikačních dovednostech, určené dívkám ve věku 16 -23 let. Cílem soutěže je sjednotit klání nejnižší ženské věkové kategorie. Zkušenosti z této akce a zájem spolupracujících organizátorů z celého světa ukázaly životaschopnost tohoto projektu. Pestrost disciplín (od zajímavých vystoupení, promenád až po mobilní komunikaci s internetem) v souladu s postupným hostingem finále soutěže v různých zemích světa, vykazuje všechny předpoklady k oslovení mládeže celého světa. Akce není kopií soutěží, v nichž rozhodujícími parametry jsou jen míry a váhy, hodnotí se i komunikační dovednosti, vtip a přirozený dívčí šarm.

Dívky musí být svobodné, bezdětné, vysoké min. 168 cm, musí mít státní příslušnost a trvalý pobyt v zemi, za kterou se hlásí, měly by komunikovat v anglickém jazyce, ovládat PC a internet, a nebyly finalistkami minulých ročníků. Do soutěže lze přihlásit vždy 1 dívku a jednu náhradnici z každé země.

 

 
-->