Home Poradna Poradna Jsou lyže RAX rychlejší nebo pomalejší než běžné lyže?
Jsou lyže RAX rychlejší nebo pomalejší než běžné lyže?
Poradna

Na závodní lyže si RAXy rozhodně nechtějí hrát, ale velkou pravdou je, že jezdí podle toho, kdo je má na nohou. Dušanovy ´poslušné lyže´ jsou proto mnohem rychlejší než ty moje.

Setkali jsme se jak s názorem, že jsou pomalejší, ale už byly zhodnoceny i slovy: „Na mě už to není, je to moc rychlý.“

A jsme zase u toho, že Ski RAX jsou přizpůsobivé, a to nejen různým terénům, ale také stylu jízdy konkrétního RAXisty.

 

 


 

 

Komentáře  

 
0 #2 profile 2018-11-01 18:07
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Citovat
 
 
0 #1 profile 2018-11-01 12:15
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Citovat
 

Přidat komentář

Svým přístupem do „Diskuzní fórum pro RAXy“ souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte „Diskuzní fórum pro RAXy“, nevstupujte na něj a nepoužívejte jej. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit a učiníme vše potřebné pro to, abychom vás o této změně informovali. Přesto je rozumné tyto podmínky průběžně sledovat vzhledem k tomu, že používáním „Diskuzní fórum pro RAXy“ s nimi souhlasíte.
Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, zákony v zemi, kde sídlí „Diskuzní fórum pro RAXy“, nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra a/nebo upozornění vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření. Souhlasíte s tím, že „Diskuzní fórum pro RAXy“ má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma nebo příspěvek, pokud to bude považovat za nutné. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi. Přestože „Diskuzní fórum pro RAXy“ neposkytne tyto informace třetí straně nebo cizím osobám, nepřebírá „Diskuzní fórum pro RAXy“ zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat.


Bezpečnostní kód
Obnovit

-->